nápis Bludov

Elektronická podatelna

Vaše e-maily určené obecnímu zastupitelstvu i všem lidem v Bludově lze také zasílat na email: info@obecBludov.cz

K odeslání zprávy můžete také použít následující formulář:

Informace o elektronické podatelně podle nařízení vlády č. 495/2004 Sb.


Ohlasy

7.11.2005
Dobrý Den.
Jmenuji se Miriam a jsem ted’ v Hollandsku. Moji rodiče bydlí v Bludově, ale ne ve Vašem.
Oni bydlí Na Severní Moravě v obci Bludov v okresu Šumperk. Ja jsem jen tak surfovala po internetu a našla Vás.
Překvapení pro mě
Přeji Vám hodně štěstí a pozdravy z Hollandska
Miriam Šajová


27.1.2005
pozdrowienia z bydgoszczy .mam u was rodzine nazywają się schauer jak znasz Katarzyne to pozdrów Michał
michał wiśniewski


18.2.2004
I já zdravím :) Nějak mi vrtá hlavou počet obyvatel x počet domů. Opravdu na 24 domů připadá 25 obyvatel?
černovláska.cz
Webmaster: Ano je to tak. Všechny naše domy si můžete prohlednout ve fotogalerii. Ale v těchto domech, také bydlí lidé, kteří nemají v Bludově trvalé bydliště a proto u Nás paradoxně přichází přibližně jeden dům na jednoho obyvatele :).


11.2.2004
Ahoj Vitku! Tak jsem se hned vrhla na internet, a je to opravdu moc hezky!!! Nejlepsi ze vseho jsou fotky houbarskeho raje! Hned bych si dala!
Moc pozdravuju, ted uz z Kanady - venku je spousta snehu a na zamrzlem kanale se brusli o 106!!!
Ahoj, Blanka


28.11.2003
Ahoj Bludove !!!!
Zdravím Michala tvůrce stranek je to hezký a taky bych chtel pozdravit babičku a dědu
AHOJ
Jan Pavelka


10.6.2003
Zdravíme naši nejkrásnější vesničku a děkujeme Míšovi za krasné stránky. Snímky z poutě jsou výstižné, opravdu jsme se pobavili.
Děkujeme Procházkovi.


20.5.2003
Díky za pěkné pokoukání a počtení. Stránky jsou skutečně naprosto fantastické. Oceňujeme přehlednost, systematiku, nápaditost, vtip.
Bludováci, mějte se.
Srdečně zdraví Koubovi


20.5.2003
AHOJ BLUDOVÁCI ! nikdy by mě nenapadlo, že bude pouť v téměř on-line přenosu na internetu. Fakt dobrý. Vydržte, držím Vám palce!
Josef Čech ml.


19.5.2003
Je nádherné, když se můžeme v žedivé a zakouřené Praze u nudného počítače alespoň na chvíli přenést do prostředí, kde je nám moc hezky, do prostředí našeho dětství a nejmilejších chvil. Moc hezké a promyšleně vytvořené stránky. Překvapila i rychlost aktualizace. Gratulujeme!
Koubovi


17.5.2003
Mooc pěkné stránky. Mamka je na srazu chválila a opravdu se povedly. Joke se psy je báječnej a postavit na náves kameru je jedinečné!!! Oceňuji grafiku i přehlednost a celistvost informací. Mějte se sluníčkově
Gabča Kadeřábková


13.5.2003
Pohlazení na duši, takový pohled na českou vesničku příjemně lapenou do sítí virtuální reality. Člověk jako by se přímo procházel na těchto místech. Díky za skělé stránky!
Alexandra Christie


4.5.2003
Náhodou jsem narazil díky weblogu "Pixy: Lampárna" na tento skvělý obecní web a musím "říci", že si mi fakt moc líbí! Blahopřeji Michalu Kutilovi! (Tento web mě moc inspiroval.) :)
Lukyn.cz


12.4.2003
Tak jsem dneska vyhledával v Centrumu stránky Bludova(okr. Šumperk), abych se podíval na zápis jednání zastupitelstva a uviděl jsem ty vaše. Opravdu moc pěkné.
Miroslav Směšný


16.1.2003
Je cca půlnoc koukáme ma web Bludova, je moc pěkný!
Čechovi


3.1.2003
Zdravim timto tvurce techto nahernych stranek Michala Kutila. Sedim v Praze v kancelari a dopravam si tu pohled na mista me tak duverne a prijemne znama. Je opravdu fajn se mrknout na neco, na co se v tydnu často tesim. Dekuji za skutecne skvelou a evidentne s peci delanou praci.
Jiří Ptáčník


27.12.2002
Jirko,
Nikdy by mne nenapadlo, že v práci na obrazovce uvidím váš nebo dědečkův barák. Udělal jsi mi velkou radost, že jsi mi o bludovské schránce řekl.
Hodně moc pozdravů Tobě a všem Bludovákům, kteří si mne ještě pamatují posílá
Ota Mašín


30.12.2002
Zdravím do Bludova!
Tatínek (toho času občasný rezident čp. 13) mi doporučil návštěvu této internetové strany. Je to vtipné a internetové zpracování je excelentní!
Určitě se rád někdy tuto stranu navštívím, abych se dozvěděl (a popř. rodičům sdělil :-)..) co je v Bludově nového. S díky a pozdravem, Zdeněk Čech


6.12.2002
Nazdar Bludove!
Musíme pochválit vaší webovou stránku. Pěkné, moc pěkné! Přidejte, prosím, složku "místní drby". Ale co ten houbařský ráj?! Lhát se nemá:) Mějte se krásně a těšíme se na vás!
Čauky Kessnerovi

[ Úvod Úvod] [ Fotoalbum Fotoalbum] [ Základní info Základní info] [ Zástupitelstvo Zastupitelstvo] [ Dokumenty Dokumenty (Úřední deska)] [ Podatelna Podatelna] [ Mapa Mapy]